Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

В Іспанії пройшов традиційний парад масок: захопливе відео

В Іспанії пройшов традиційний парад масок: захопливе відео

Артисти з Іспанії та Португалії вийшли на вулиці одного з міст провінції Галісія, що на півночі країни. Учасники ходи під супровід оркестру продемонстрували унікальні маски та костюми.

Традиційними танцями та музикою мешканці міст та сіл відзначають прихід весни.

Подібні паради на півострові проводять щорічно ще з античних часів.

"Сьогодні ми показуємо лише частинку того, що відбувалось за всі роки існування таких свят. Кожна маска передає дух традицій селищ і громад, які беруть участь у цій події. Карнавали несуть у собі неймовірне культурне багатство", – зазначив голова асоціації сільських громад Галісії Хорхе Домінгес.

Люди в масках влаштовують ходу у супроводі барабанщиків. Таким чином вони відганяють злих духів, які, за давніми переказами, можуть зіпсувати урожай нового сезону.

До слова, чек на суму 9 тисяч євро знайшла жителька муніципалітету Роперуелос-дель-Парамо в Іспанії після того, як розрізала святковий "пиріг волхвів".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту