Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

В Іркутську "Шрек" і "Фіона" намагалися втекти із зоопарку: затримав їх кіт "Батон"

В Іркутську "Шрек" і "Фіона" намагалися втекти із зоопарку: затримав їх кіт "Батон"

Нещодавно в російському Іркутську, а саме у місцевому зоопарку, ледь не сталася подвійна втеча черепах на ім'я "Шрек" і "Фіона". Щоправда, першого разу зловмисників затримав один із власників закладу Вадим Івушкін, а другого – злодіяння попередив кіт "Батон".

Про це повідомляє ресурс "Медуза" з посиланням на прес-службу "Іркутської зоогалерії".

Зазначається, що спершу "маленьким гігантам" вдалося вибити 6-міліметрове скло, і це дало їм змогу втекти з вольєру. Зупинив втікачів один із власників зоопарку Вадим Івушкін, а для того, що втримати тварин, йому довелося сісти на одну із черепах.

Тварини, черепахи, Іркутськ, втеча, зоопарк Черепахам вдалося розбити скло вольєру
Тварини, черепахи, Іркутськ, втеча, зоопарк, Івушкін Зупинив втікачів один із власників зоопарку Вадим ІвушкінТварини, черепахи, Іркутськ, втеча, зоопарк, Івушкін Щоб утримати зловмисників, на одну із черепах Івушкіну довелося сісти

Щоправда, за кілька годин невгамовні "Шрек" і "Фіона" знову влаштували втечу, зламавши тимчасове загородження з фанери. Але цього разу їх виявив і "вжив заходи задля затримання" місцевий кіт "Батон".

Тварини, черепахи, Іркутськ, втеча, зоопарк, кіт Батон Другій утечі черепах завадив кіт "Батон"

До слова, після цього випадку в зоопарку черепахам хочуть позачергово спорудити новий будинок. У зв’язку з цим керівництво змушене відкласти будівництво тераріуму для крокодила "Кільки", на який за допомогою краудфандінгу зібрали понад 120 тисяч рублів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту