Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

В одному з українських міст тарифи на опалення хочуть підняти на 72%

В одному з українських міст тарифи на опалення хочуть підняти на 72%

В Одесі ціни на опалення незабаром можуть підскочити майже в два рази.

Повідомлення оприлюднили на сайті Одеської міської ради.

Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" пропонує підвищити тарифи на опалення для людей, що мешкають у домівках без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії, на 72% – тобто з 30,76 гривень за квадратний метр до 52,92 гривень. Для тих же, хто встановив лічильники, ціна підскочить не так високо – на 54%. Тобто з 1,229 тисячі гривень за 1 Гкал до майже 1,889 тисячі гривень. 

Таке різке підняття цін у міськраді обґрунтовують тим, що у чинні тарифи не враховані зміни в цінах на покупні енергоносії і витрати на оплату праці. Зокрема, зростання ціни на природний газ на 23%, тарифів на електроенергію – на 18%, на послуги водопостачання – в 2,1 раза, зростання середньої заробітної плати в 1,9 раза. 

Одесити мають сім днів, аби звернутись до депутатів міськради зі своїми проханнями і пропозиціями. 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту