Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

В мережі знайшли дивні відео з Девідом Лінчом, який читає прогноз погоди

В мережі знайшли дивні відео з Девідом Лінчом, який читає прогноз погоди

Легендарний режисер Девід Лінч, якого знають як великого представника кінематографу, раптом з’явився перед шанувальниками в новому амплуа. Дивні відеоролики, на яких Лінч надав зведення про погоду, датуються 2006 і 2008 роками.

Що цікаво, кожен ролик триває не довше хвилини і між їх створенням пройшло чомусь два роки. Про погоду у Лос-Анджелесі розповідав Лінч у своїй майстерні, читаючи журнал в рукавицях на тлі дошки з намальованим сонцем і більше в кадрі нічого не відбувається. Інколи режисер навіть зовсім ігнорував камеру перед собою.

Шанувальники припускають, що ці відеоролики якось пов’язані з телесеріалом "Твін Пікс", режисером якого є Девід Лінч. Щоб це не було, але відеоролики справді виглядають цікавими і навіть дещо дивними.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту