Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

В королівській сім’ї відбулось перше гей-весілля

В королівській сім’ї відбулось перше гей-весілля

У британській королівській родині вперше в історії двоє чоловіків уклало одностатевий шлюб. Троюрідний брат королеви Єлизавети II лорд Івар Маунтбаттен одружився зі своїм обранцем Джеймсом Койлом.

Про це повідомляють на The Daily Mail.

Весільна церемонія відбулась в суботу, 22 вересня, хоч про це стало відомо лише у приватній каплиці заміського маєтку Маунтбаттена в графстві Девон. На весіллі чоловіків були присутні понад 60 гостей – найближчі друзі та родичі. До вівтаря королівську особу вела колишня дружина Івара Пенні, виконуючи роль, яку зазвичай бере на себе батько нареченої.

Щодо королівської родини, то ні королева, ні її найближче оточення не було присутнє на церемонії. Зокрема не було і принца Едварда, який є наймолодшим сином Єлизавети II та близьким другом нареченого Івара Маунтбаттена (він, до речі, є хрещеним доньки Едварда – леді Луїзи). Повідомляється, що він відправив молодятам лише "Теплі вітання".

Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч) і Джеймс Койл (ліворуч)

Івар Маунтбаттен повідомив у своєму Instagram, що дякує усім присутнім на весіллі за неймовірне свято.

Ну, ми зробили це нарешті. Це був неперевершений день, незважаючи на кепську британську погоду. Велике дякую моїм трьом чудовим дівчатам(його донькам від першого шлюбу, – 24 Канал) за те, що вони так розуміють та підтримують, без їхньої підтримки цього ніколи могло б не статись. І, нарешті, найбільша подяка Джеймсу, за те, що він був просто ідеальний…, – йдеться в зворушливому дописі Івара Маунтбаттена в Instagram.

Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч) і Джеймс Койл (ліворуч) Лорд Івар Маунтбаттен (ліворуч) і Джеймс Койл (праворуч) Доньки Івара Маунтбаттена

Після весілля молодята планують відправитися в медовий місяць або в Грецію, або в Хорватію ближче до кінця року.

Що відомо про особисте життя Івара Маунтбаттена?55-річний сільськогосподарський менеджер Івар Маунтбаттен раніше був одружений на Пенелопі Томпсон. З 1994 по 2010 рік пара проживала в офіційному шлюбі та виростила трьох доньок. 22-річна Елла, 20-річна Алікс і 15-річна Лули та колишня дружина досі підтримують дружні сімейні стосунки. Лорд Івар Маунтбаттен (праворуч), Джеймс Койл (ліворуч) і Пенелопа Томпсон (в центрі) Про свій камінг-аут Івар публічно оголосив у 2016 році. В червні цього року він заявив про заручини зі своїм бойфрендом Джеймсом Койлом. У ЗМІ відзначають, що саме Маунтбаттен наполіг на офіційному встановленні відносин, так як його партнер ніколи не був одружений.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту