Сьогодні
Понеділок 18 Червня 2018

В ЄС скликають екстрену нараду через "яєчний скандал"

Європейська комісія збере екстрену нараду через те, що до країн ЄС потрапили яйця із токсичною речовиною фінпронілом Про це повідомляє AFP з посиланням на комісара ЄС із охорони здоров'я Витяніса Андрюкайтіса.

Читайте також на УкропНьюс: Дипломатичний скандал між Росією та США: Трамп подякував Путіну

Він запропонував організувати зустріч профільних міністрів та посадових осіб з тих країн, які причетні до "яєчного скандалу". На ній повинні розглянути всі причини та факти щодо скандалу.

Читайте на УкропNews: Чому перевірка електронних декларацій НАЗК неефективна і як це виправити

Повідомляється, що заражені яйця виявили принаймні в 11 країнах. В Німеччині їх нарахували 11 млн. Тим часом у Бельгії вже закрили понад 50 птахофабрик, а в Нідерандах – близько 150.

Нагадаємо, у Німеччині, Нідерландах і Бельгії мільйони яєць відкликали з магазинів і складів через перевищення рівня токсичної речовини, яка призводить до пошкодження печінки, щитовидної залози та нирок. Пізніше в уряді Бельгії розповіли, що Нідерланди виявили фінпроніл у яйцях ще у листопаді 2016 року, тобто за дев'ять місяців до початку скандалу в Євросоюзі. Згодом виявилось, що у Данії компанія Danæg Products закупила 20 тонн яєць, заражених шкідливими для людей хімічними препаратами.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту