Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

В Україну прибули чотири препарати для лікування гемофілії – МОЗ

В Україну прибули чотири препарати для лікування гемофілії – МОЗ

В Україну прибули чотири препарати фактору коагуляції крові людини для лікування гемофілії у дорослих та дітей на загальну суму понад 155 мільйонів гривень. Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, препарати для лікування гемофілії будуть розподілені й доставлені до лікарень країни найближчим часом, пацієнти їх отримають безоплатно.

В Україну прибули чотири препарати фактору коагуляції крові людини для лікування гемофілії у дорослих та дітей на загальну суму понад 155 мільйонів гривень.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, препарати для лікування гемофілії будуть розподілені й доставлені до лікарень країни найближчим часом, пацієнти їх отримають безоплатно.

У МОЗ зауважують, що ПРООН вже завершили закупівлі за 15 напрямами, ліки постачаються в Україну без затримок.

Гемофілія — невиліковне генетичне захворювання, пов'’язане з порушенням коагуляції (згортання) крові; при цьому захворюванні різко зростає небезпека загибелі від крововиливу в мозок та інші життєво важливі органи, навіть при незначній травмі.

Станом на квітень 2017 року, за даними МОЗ, в Україні (крім АР Крим та м. Севастополя) на диспансерному обліку перебувають близько 1 900 хворих дорослого віку та близько 600 дітей з різними формами гемофілії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту