Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

В Україні випробовують самохідну гаубицю «Богдана»

В Україні випробовують самохідну гаубицю «Богдана»

В Україні зараз відбуваються випробування нової 155-міліметрової самохідної гаубиці «Богдана». «Її важливими характеристиками є висока мобільність, точність, дальність, а також висока швидкість ведення вогню.

В Україні зараз відбуваються випробування нової 155-міліметрової самохідної гаубиці «Богдана».

«Її важливими характеристиками є висока мобільність, точність, дальність, а також висока швидкість ведення вогню. Зброя такого калібру була відсутня в наших ЗСУ, її не було в радянській армії, її немає і в сучасній російській армії», – сказав секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, гаубиця, яка має «натівський 155-мліметровий калібр», може спеціальними боєприпасами може вражати ціль на відстані до 60 кілометрів.

Турчинов додав, що стандартам НАТО також відповідає як система управління гарматою, так і технологія її виготовлення – на українських оборонних підприємствах.

Читайте також: 90% оборонного замовлення в Україні відбувається непрозоро – експерт

Військовий експерт Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці в Facebook оприлюднив фото нової артилерійської установки «Богдана».

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту