Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

В Україні тривають масштабні військові навчання "Чисте небо-2018": вражаючі фото

Військово-повітряні навчання "Чисте небо-2018" стали наймасштабнішими в історії України. У межах навчань фахівці пошуково-рятувального забезпечення Збройних Сил України спільно з військовослужбовцями з США та Данії відпрацьовують питання пошуку, надання допомоги та евакуації екіпажів, які зазнали лиха.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

У відомстві зазначають, що до проведення тренувань задіяні вертольоти типу Мі-8 та літак аеромедичної евакуації Ан-26 "Віта".

Рятувальні роботи проводяться на різних тактичних майданчиках: відкритій місцевості, у лісовій смузі та на воді.

Паралельно з тренуваннями груп пошуково-рятувального забезпечення спільні польотні завдання на літаках Ан-26 та С-130J виконують українські та американські військові льотчики, – йдеться у повідомленні.

Старший національний представник на навчаннях на аеродромі "Гавришівка" полковник Валерій Сморжанюк наголошує, що загалом відпрацьовується чотири складові багатонаціонального навчання. Йдеться, зокрема, про авіаційний компонент та пошуково-рятувальне забезпечення. Окрім того, спільні завдання виконують підрозділи аеромедичної евакуації та спеціалісти з кібербезпеки.

Він додав, що польоти відбуваються і вдень, і вночі, а окремі завдання виконуються на гранично малих висотах.

"Вчора, до речі, корективи у тренування військових медиків внесло саме життя. Екіпаж реанімаційно-операційного літака Ан-26 "Віта" з американськими та українськими медиками на борту здійснив аеромедичну евакуацію пораненого з Харкова до Києва", – розповів Сморжанюк.

Полковник наголосив, що рівень підготовки учасників – дуже високий. Зокрема, українські військові володіють чималим досвідом, набутим під час бойових дій на сході. 

До слова, 12 жовтня під Маріуполем Запорізької області відбувся другий етап масштабних навчань "Маневрена оборона", під час яких українські військові тренувалися захищати узбережжя Азовського моря. На навчаннях був присутнім і головнокомандувач Петро Порошенко.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту