Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

В Україні поменшало безробітних

В Україні поменшало безробітних

Рівень безробіття серед економічно активного населення в Україні у ІІ кварталі 2018 року зменшився на 0,8 % та становив 8,3 %. Це найнижчий показник за період з 2015 року.

Про це повідомляє Державна служба статистики.

Згідно з опублікованими даними, кількість зайнятого населення в Україні віком 15-70 років у ІІ кварталі 2018 року становила 16,5 млн осіб, а кількість безробітних відповідного віку – 1,5 млн осіб.

Рівень зайнятості населення віком 15–70 років порівняно з відповідними даними попереднього року збільшився на 0,9 % та склав 57,7 %, а серед населення працездатного віку – на 1,5 % та 66,6 % відповідно.

Рівень безробіття серед економічно активного населення віком 15–70 років у IІ кварталі 2018 року порівняно з ІІ кварталом 2017 року зменшився на 0,8 % та становив 8,3 %.

Рівень зайнятості вищий серед чоловіків, ніж серед жінок та у містах, порівняно з сільською місцевістю.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту