Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

В Угорщині погрожують заходами у відповідь у випадку видворення консула

В Угорщині погрожують заходами у відповідь у випадку видворення консула

У неділю, 23 вересня голова МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина "заступиться за права кожного члена угорської громади на Закарпатті".

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

З такою заявою угорський дипломат виступив в Будапешті перед відльотом до Нью-Йорка, де Сійярто візьме участь у засіданні Генеральної асамблеї ООН.

Якщо українська сторона вишле консула (Угорщини), це не залишиться без відповідних заходів із боку угорської сторони, однак є надія, що цього можна уникнути, – сказав угорський міністр.

Політик також підтвердив, що у вівторок зустрінеться зі своїм українським колегою Павлом Клімкіним. За словами Сійярто, останнім часом в Україні "посилилися антиугорські настрої", що він пов’язує з підготовкою до проведення в Україні президентських і парламентських виборів.

На думку Сійярто, минулого тижня події "зайшли дуже далеко". Міністр наголосив, що подвійне громадянство поширене в Європі, і якщо Україна "справді хоче рухатися в бік Європейського Союзу, не може ставити під сумнів таку інституцію".

"Угорщина, отже, зробить усе можливе заради добрих стосунків, проте стане на захист кожного члена угорської меншини і не допустить, щоб українці порушували найґрунтовніші дипломатичні засади", – підсумував дипломат та додав, що Угорщина робитиме надалі те, що робила й досі – вдаватиметься до кроків, які сповільнюватимуть рух України у бік ЄС і НАТО.

Нагадаємо, раніше 24 канал повідомляв, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. Зокрема, з'явилось відео, як в угорському консульстві у Берегові місцеві отримують громадянство сусідньої держави та присягають їй на вірність. В українському МЗС заявили, що це може призвести до видворення консула Угорщини.  Згодом ЗМІ сповістили, що у Берегові українцям насправді не видавали угорських паспортів. На скандальному відео зафіксований лише один із етапів для отримання громадянства Угорщини.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту