Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

В Росії епідемія небезпечного захворювання

Поширення Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) в Росії набуло характеру епідемії.

Про це твердять німецькі експерти з посиланням на статистичні дані, повідомляє DW.

Зокрема у 2016-му приріст числа ВІЛ-інфікованих в Росії перевищив 100 тисяч осіб. Наприклад, аналогічний показник в Німеччині – всього лише близько 3,2 тисяч, тобто в 30 разів менше.

Читайте також на УкропNews: Количество палаток возле Рады увеличивается

Член правління організації Deutsche AIDS Hilfe Сільвія Урбан зазначила, що при цьому в Німеччині живе всього в півтора рази менше людей, ніж в Росії.

Читайте також: Науковці зробили "захопливий прорив" у боротьбі з ВІЛ

За її словами, при цьому загальносвітові тенденції кардинально інші – по всьому світу кількість нових ВІЛ-інфікованих скоротилася з 2000 року на третину, а смертність серед ВІЛ-інфікованих – наполовину.

Читайте також на УкропNews: Украина и Польша подпишут декларацию о языке обучения в школе

Вона додала, що у всьому світі приносять плоди поліпшені заходи профілактики, програми тестування і доступ інфікованих до терапії, яка, в свою чергу, різко знижує ризик передачі вірусу.

Проте в Росії все інакше: "групи ризику" зазнають переслідувань і дискримінації, тема сексуальності взагалі і гомосексуальності зокрема замовчується, а міжнародне фінансування програм проти ВІЛ скорочується. Також державні структури все більше переслідують неурядові організації, які отримують пожертви з-за кордону.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту