Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

В РФ на 3 роки засудили цивільного активіста за репост і папку "Різне"

В РФ на 3 роки засудили цивільного активіста за репост і папку "Різне"

Цивільний активіст з Коломни Валентин Соколов засуджений до 3 років позбавлення волі за репост в соціальній мережі "Однокласники". Батька чотирьох дітей взяли під варту прямо в залі суду.

Про це написав у Facebook російський активіст В'ячеслав Єгоров.

10 січня стало відомо, що на Соколова заведено кримінальну справу за статтею "розпалювання ненависті та приниження людської гідності" через його репост в соціальних мережах.

Соколов натомість розповів, що зображення в соцмережі він репостнув з негативним коментарем: "Наскільки потрібно бути упоротим, щоб нести таку єресь. Або свідомо розпалюють. Страшно читати".

Але при репості зображень вони автоматично збереглись у папці "Різне", але без супровідного напису. Саме це й стало причиною претензій з боку правоохоронних органів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту