Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

В Мінфіні пояснили, що має зробити Україна, щоб захистити себе від офшорів

В Мінфіні пояснили, що має зробити Україна, щоб захистити себе від офшорів

Радник Міністра фінансів України Олена Макеєва повідомила, що Україна вступила в співтовариство боротьби з офшорами і до кінця року має виконати мінімальні умови об’єднання.

Про це вона заявила в ефірі 24 Каналу.

"2018 рік є дуже важливий, щоб імплементувати певні кроки, які дозволять боротися з розмиванням податкової бази, це збільшить доходи до бюджету нашої країни. Ці кроки називаються план дій BEPS", – заявили Макеєва.

Вона також розповіла, що умовою цього плану є перегляд подвійного оподаткування між державами.

Країни великої 20 зробили спеціальні, які дозволять державам залишати капітал. Суть в тому, що між країнами є домовленості, для уникнення подвійного оподаткування. І цей план дозволяє переглянути застарілі угоди. Це допоможе зробити так, щоб податки сплачувались в країні, а не вивозились за її межі, – сказала радник.

Радник Міністра фінансів додала, що до співтовариства увійшли офшорні країни.

"Кожна країна бореться, за свої доходи в бюджет. І тому було створене співтовариство, до якого увійшла Україна і навіть офшорні країни, як Панама, Беліз. І кожна держава взяла на себе зобов’язання впроваджувати ці інструменти. І до кінця року Україна має виконати ці мінімальні стандарти", – зазначила Олена Макеєва.

Що таке офшори? – ухиляння від сплати податків за рахунок їх оптимізації. Основою цього методу є законодавство багатьох країн (в основному острівних), які частково або повністю звільняють від оподаткування доходи компаній.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту