Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

В "ЛНР" дозволили своїм службам проникати в домівки людей, які виїхали

В "ЛНР" дозволили своїм службам проникати в домівки людей, які виїхали

У вересні 2016 року "депутати" незаконної організації "ЛНР" дозволили співробітникам "МНС" і комунальних служб проникати в житло, власники якого залишили підконтрольні бойовикам райони Луганської області.

Читайте також на УкропНьюс: Евакуатор забиратиме авто, які заважатимуть прибирати сніг у Києві

Про це повідомляє Харківська правозахисна група (ХПГ).

Читайте на УкропНьюс: Трамп назначит команду для разработки стратегии в противостоянии киберугрозам

Депутати" "Народної ради ЛНР" 16 вересня прийняли "закон", що дозволяє без згоди власника проникати в житло, аргументуючи це початком опалювального сезону і необхідністю співробітникам МНС і комунальних служб "привести в порядок деякі квартири", власників і наймачів яких немає на території "ЛНР", і ушкодження в яких перешкоджають наданню житлово-комунальних послуг іншим мешканцям цих будинків, – мовиться в огляді подій на непідконтрольних українській владі територіях за вересень.

За інформацією правозахисників, після прийняття "законопроекту" "ЛНР" планувала прописати механізми проникнення в житло, а саме з якими представниками це відбуватиметься і "які заходи будуть вжиті, щоб убезпечити це житло".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту