Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

В Дніпрі невідомі розбили вікна партії "Соціалісти" й залишили попередження

В Дніпрі невідомі розбили вікна партії "Соціалісти" й залишили попередження

"" , 1

Невстановлені особи розгромили офіс політпартії "Соціалісти" на Мечникова, 1 у місті Дніпро

Також на фасаді будівлі активісти залишили попередження для членів партії, повідомляє місцеве видання Інформатор.

У ніч з 12 на 13 січня, близько 01:30, невідомі розбили вікна в партійного офісу. Також на фасаді будівлі залишили попередження: "Смерть ворогам". В офісі спрацювала сигналізація, на місце події приїхала охорона, а члени партії викликали патруль поліції.

Заступник голови політичної партії "Соціалісти" Олег Юрашків розповів, що подібний інцидент за час існування організації стався вперше. Раніше певні особи намагалися зірвати акції "Соціалістів", проте ніхто не наважувався на більш агресивні заходи, зазначив він.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту