Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

В Азовському морі російські прикордонники затримали українських рибалок

В Азовському морі російські прикордонники затримали українських рибалок

У Азовському морі поблизу російського населеного пункту Весело-Вознесенька затримали двох громадян України, які ловили рибу, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил. «До Таганрозької затоки українські рибалки вийшли з тимчасово окупованого населеного пункту Холодне.

У Азовському морі поблизу російського населеного пункту Весело-Вознесенька затримали двох громадян України, які ловили рибу, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

«До Таганрозької затоки українські рибалки вийшли з тимчасово окупованого населеного пункту Холодне. Прикордонне управління ФСБ РФ вже повідомляє про відсутність дозволу на вилучення водних біологічних ресурсів у українців та відкриття проти них справ про адміністративні правопорушення», – йдеться у повідомленні.

Українські прикордонники нагадуються рибалкам, що у Азовському морі наразі склалась небезпечна ситуація, тому виходити в море потрібно з встановлених пунктів і не відходити надто далеко від берега.

На початку вересня Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення посилити військово-морську присутність в Азовському морі.

Український військово-морський флот через чотири роки після початку російської агресії почав формування своєї бази в Азовському морі. У вересні кораблі туди перекидали спочатку по суші, а потім і по морю.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту