Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

В Австралії турист зумів відбитися від триметрової акули

?

Британському любителю серфінгу в Австралії вдалося відбитися від триметрової акули

Британський лікар Чарлі Фрай плавав в 90 кілометрах від Сіднея з колегами, коли відчув несподіваний удар у бік, повідомляє Associated Press.

Обернувшись, він побачив поряд з собою величезну акулу. Хижа риба виглянула з води і схопила його за праву руку.

Фрай згадав, що дивився на YouTube розповідь професійного серфінгіста Мика Феннінга про зустріч з великою білою акулою. Той стверджував, що риба поплила, коли він ударив її по носу.

"Я ударив її по морді лівою рукою, а потім зумів забратися назад на свою дошку і закричав друзям. Тут, на щастя, приспіла хвиля, і я виплив на ній", - сказав Фрай.

За його словами, від переляку він помітив рану, що кровоточила на плечі, тільки після того, як опинився на березі.

Травма, нанесена зубами акули виявилася не дуже небезпечною. Друзі не стали викликати швидку допомогу, а самі відвезли потерпілого в лікарню, де вони працювали. Там йому надали першу допомогу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту