Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Усик обурив екс-тренера заявою про звільнення

Усик обурив екс-тренера заявою про звільнення

Колишній тренер Олександра Усика був неприємно вражений заявою боксера про його відставку Про це повідомляє Sport. ua.

Колишній тренер Олександра Усика був неприємно вражений заявою боксера про його відставку

Про це повідомляє Sport.ua.

За словами Сергія Ватаманюка, його неприємно вразили слова Усика про те, що він не був для нього справжнім тренером, а "хороший хлопець - це не професія".

"Ця заява, мене неприємно здивувала. Крім того, що я хороший хлопець, у мене є, як мінімум, дві професії. У мене дві вищі освіти, одна з яких - спортивна. Я був поруч з Усиком п'ять років. Спочатку займався фізичною підготовкою і до його функціонального стану зауважень ніколи не було. У двох поєдинках, в яких я був його головним тренером, він здобув перемоги: в першому захистив свій пояс чемпіона світу WBO, а в другому завоював титул WBC", - сказав Ватаманюк, який зазначив, що попри все, бажає Усику перемоги над Муратом Гассієвим.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту