Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Уряд заборонив виплату бонусів у держкомпаніях

Уряд заборонив виплату бонусів у держкомпаніях

Кабінет міністрів України заборонив виплату бонусів і винагород у державних компаніях. Таке рішення ухвалене на засіданні уряду 18 липня.

Кабінет міністрів України заборонив виплату бонусів і винагород у державних компаніях. Таке рішення ухвалене на засіданні уряду 18 липня.

«Я не проти виплат достойних зарплат і премій – у разі досягнення важливих корпоративних і промислових результатів. Але я проти жадібності, проти зловживань і надмірних привілеїв», – так пояснив мотив ухвалення цього рішення прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Після ухвалення урядом рішення Гройсман доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі підготувати проект рішення з цього питання.

На початку червня голова уряду заявив, що звернувся до наглядової ради компанії «Нафтогаз України» з пропозицією переглянути рішення про виплату співробітникам компанії 46,3 мільйона доларів премій.

30 травня «Нафтогаз» повідомив, що наглядова рада компанії ухвалила рішення виплатити 41 співробітнику премії на 46,3 мільйона доларів за перемогу в Стокгольському арбітражному суді в спорі з російським «Газпромом» щодо транзитного контракту.

У лютому Стокгольмський арбітраж повідомив, що присудив «Нафтогазу» 4,6 мільярда доларів. З урахуванням рішення по іншому спору «Газпром» має виплатити українській компанії 2,56 мільярда доларів.

«Газпром» досі не виконав цього рішення.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту