Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Уряд схвалив угоду про зону вільної торгівлі з Ізраїлем

Уряд схвалив угоду про зону вільної торгівлі з Ізраїлем

Кабінет міністрів України схвалив проект угоди про встановлення зони вільної торгівлі з Ізраїлем Про це йдеться у відповідному розпорядженні прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, передає "РБК-Україна". Повноваження підписати угоду з Ізраїлем надано віце-прем'єр-міністру - міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву.

Кабінет міністрів України схвалив проект угоди про встановлення зони вільної торгівлі з Ізраїлем

Про це йдеться у відповідному розпорядженні прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, передає "РБК-Україна".

Повноваження підписати угоду з Ізраїлем надано віце-прем'єр-міністру - міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву. Дія угоди не поширюється на території тимчасово окупованого Криму та Донбасу.

Зона вільної торгівлі з Ізраїлем має сприяти збільшенню українського експорту, створенню робочих місць, обміну технологіями та досвідом, створенню умов для доступу товарів на ринки України та Ізраїлю.

Після набуття угодою чинності Ізраїль скасує ввізні мита для 9,2% сільгосптоварів (риба, рослинні олії, консервовані овочі) та близько 80% промислових товарів (ліки, добрива, будматеріали). Також угодою передбаченв перехідні періоди до повного скасування мит і часткова лібералізація мит.

Водночас Україна збереже мита на м'ясо та субпродукти птиці, морожену свинину, окремі види риби, молочні продукти та зернові.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту