Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Уряд перерахує пенсії в березні 2019 року – Гройсман

Уряд перерахує пенсії в березні 2019 року – Гройсман

Кабінет міністрів планує провести перерахунок пенсій навесні 2019 року, заявив на засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Про це він сказав на презентації проекту бюджету, коментуючи питання соціального захисту.

Кабінет міністрів планує провести перерахунок пенсій навесні 2019 року, заявив на засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Про це він сказав на презентації проекту бюджету, коментуючи питання соціального захисту.

«Я пам’ятаю про те, що говорять українські громадяни: що всі ті, хто багато працював і мав маленькі зарплати – вони отримали маленький перерахунок пенсій. Я це знаю, і повірте, ми кожного дня думаємо про те, як знайти додаткові кошти, щоб зробити цей перерахунок. Але перерахунок вперше автоматично буде зроблений 1 березня 2019 року для українських пенсіонерів – так, як це передбачено законом», – заявив Гройсман.

За словами прем’єра, уряд також планує монетизувати субсидії. Крім того, новий проект бюджету передбачає ріст мінімальної заробітної платні до 4173 гривень з 1 січня 2019 року.

14 вересня Кабінет міністрів затвердив проект бюджету 2019 року і передав його на розгляд до Верховної Ради.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту