Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Уляна Супрун організувала робочий тур Україною

Наступного вівторка, 17 жовтня, у Верховній Раді розглядатимуть медичну реформу. До неї підготували понад вісім сотень правок.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун їздить регіонами, щоб ознайомити медиків із запланованими змінами.

Читайте на УкропNews: Тем, кто будет это делать – отрублю руки: Порошенко не смог сдержать эмоций - стало известно, что привело в ярость украинского президента. Кадры

Читайте також: Що передбачає медична реформа та кому вона заважає

Зокрема, із прийняттям нового закону, лікарні отримуватимуть гроші на кожного конкретного пацієнта, що до них звернувся. А медичні послуги втратять прив’язку до прописки. Тепер людина сама обиратиме, де лікуватися. Тому від професійності медиків залежатиме і їх зарплата.

Читайте на УкропНьюс: Грицак: Закон про деоккупацию «развяжет руки» СБУ

Фінансування йтиме за пацієнтом. Тоді лікарі, лікарні і медична система будуть зацікавлені щоби заохочувати пацієнтів, щоби вони прийшли до них. Пацієнти тоді отримуватимуть кращі послуги і більше уваги від лікарів і від цілої системи, – пояснила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Торкнеться реформа і маленьких сільських лікарень. Їм обіцяють додаткове фінансування і комп’ютерне обладнання, необхідне для роботи з базою пацієнтів. Перші зміни лікарі відчують з 1 січня. Всі зміни повинні запрацювати до 2020 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту