Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Ультиматумом на ультиматум: МЗС Росії зробило ще одну погрозливу заяву в бік Великобританії

Ультиматумом на ультиматум: МЗС Росії зробило ще одну погрозливу заяву в бік Великобританії

Якщо у Великобританії закриють пропагандистський телеканал "Russia Today" – жодне британське ЗМІ у Росії не працюватиме.

Таку заяву зробила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає ТАСС.

"Жодний британський засіб масової інформації у нашій країні не працюватиме, якщо вони закриють "Russia Today", – сказала Захарова.

Як відомо, медіарегулятор "Ofcom" заявив про можливість позбавлення російської телекомпанії "RT" ліцензії на мовлення у Великобританії.

Таку заяву було зроблено на тлі заяв офіційного Лондона про те, що є підозри, що за отруєнням екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки у Солсбері стоїть Росія. Якщо ці заяви підтвердяться – медіарегулятор буде вживати заходів до російського ЗМІ.

"Ofcom" об'єднує свою роль регулятора мовлення з роллю держави. RT залишається важливим голосом в новинному просторі Великобританії, висвітлюючи вкрай важливі, але ігноровані події і думки, в тому числі багатьох депутатів і інших британських громадських діячів, які були відсторонені центральними ЗМІ від громадських дискусій", – так прокоментували заяву регулятора в RT.

Нагадаємо, 12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною. 13 березня у США вирішили підтримати Британію.

Глава МЗС Сергій Лавров заявив, що Росія не буде відповідати на запити Великобританії у зв'язку з отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, поки російській стороні не нададуть доступ до матеріалів справи.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту