Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

"Укрзалізниця" запускає нічний експрес Київ-Лисичанськ

"Укрзалізниця" запускає нічний експрес Київ-Лисичанськ

, 30 , "" -

З неділі, 30 вересня, "Укрзалізниця" запускає нічний експрес за напрямком Київ-Лисичанськ

Про це повідомив у Facebook в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Нічний експрес зі столиці до Лисичанську запускаємо вже з цієї неділі. Цей напрямок є одним з найпопулярніших. Квитки на поїзд №20/19 Київ-Лисичанськ можна придбати вже зараз, перший рейс - 30 вересня. Час поїздки - максимально комфортний, тут ми врахували всі побажання пасажирів. Вагони купейні та категорії "люкс". Зупинки теж затребувані: Полтава, Харків, Куп’янськ, Сватове, Кремінне та Рубіжне", - написав Кравцов.

На сайті "Укрзалізниці" в розділі продажу квитків на цей потяг доступні місця класу "люкс" по 1340 грн і "купе" по 542 грн. Плацкартних вагонів у потягу наразі не передбачено. Загалом у потязі на 30 вересня - 53 місця у двох вагонах.

Час відправлення потягу - о 21:48, прибуття - о 10:21.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту