Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Укрзалізниця за рік «збільшила вдвічі» перевезення пасажирів до країн ЄС

Укрзалізниця за рік «збільшила вдвічі» перевезення пасажирів до країн ЄС

Від початку року «Укрзалізниця» перевезла до країн Європейського союзу удвічі більше пасажирів порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомив керівник компанії Євген Кравцов у Facebook. Згідно з оприлюдненою інфографікою, за І півріччя цього року до країн ЄС із України залізницею перевезли 187 тисяч пасажирів, тоді як минулого року – 81 тисяча, а з країн Євросоюзу до України – 111 тисяч пасажирів, торік – 47 тисяч.

Від початку року «Укрзалізниця» перевезла до країн Європейського союзу удвічі більше пасажирів порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомив керівник компанії Євген Кравцов у Facebook.

Згідно з оприлюдненою інфографікою, за І півріччя цього року до країн ЄС із України залізницею перевезли 187 тисяч пасажирів, тоді як минулого року – 81 тисяча, а з країн Євросоюзу до України – 111 тисяч пасажирів, торік – 47 тисяч.

Кравцов додав, що зокрема, поїзди до Варшави і Перемишля завантажені практично на 90%.

Раніше прикордонники заявили про зростання кількості безвізових поїздок до країн Європейського союзу. Як повідомляла прес-служба Держприкордонслужба, «безвізом» користуються від 9 до 12 тисяч українців за добу. З початку дії «безвізу» і до кінця червня 2018 року в цілому зафіксовано понад 21 мільйон перетинів кордону ЄС громадянами України, додали в прикордонслужбі.

Читайте також: Що дасть Україні подальша «європеїзація»

11 червня 2017 року набрала чинності візова лібералізація для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» (до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування). Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» з-поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції.

Щоб скористатися безвізовим режимом з ЄС, українцям треба мати біометричний паспорт і, якщо попросять прикордонники – довести мету й умови поїздки, свою платоспроможність.

Рік «безвізу» наблизив Україну до вступу в «шенген» (відео) Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Рік «безвізу» наблизив Україну до вступу в «шенген» (відео) Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px     The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:07:47 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 22,6MB 360p | 36,3MB 720p | 80,6MB 1080p | 179,0MB

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту