Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

"Укрзалізниця" вдвічі збільшила перевезення пасажирів до країн ЄС

"Укрзалізниця" вдвічі збільшила перевезення пасажирів до країн ЄС

Про те, що кількість пасажирів, які подорожують до країн ЄС потягами "Укрзалізниці" у першому півріччі 2018 року збільшилася вдвічі, заявив керівник компанії Євген Кравцов.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тисяч більше, ніж за цей же період в минулому році, – яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ "Укрзалізниця" в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику, – написав Кравцов.

Він також навів у приклад поїзди, які прямують до Варшави та Перемишля.

"Вони їдуть завантажені на 90%", – наголосив керівник підприємства.

укрзалізниця ЄС пасажири "Укрзалізниця" вдвічі збільшила кількість перевезення пасажирів в країни ЄС за рік

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту