Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

"Укрзалізниця" оголосила конкурс на найкращу назву для експреса до "Борисполя"

"Укрзалізниця" оголосила конкурс на найкращу назву для експреса до "Борисполя"

Компанія "Укрзалізниця" відкрила голосування за назву швидкісного експреса, який в листопаді почне курсувати між Центральним залізничним вокзалом і міжнародним аеропортом "Бориспіль".

Про це УЗ повідомляє у себе на Facebook-сторінці.

Користувачі надіслали понад 400 своїх варіантів назви на електронну адресу та у Facebook. Менеджмент "Укрзалізниці" відібрав 8 варіантів, які виставлені на публічне голосування.

Пасажирам запропонували такі назви: UZ Air Kyiv Boryspil Express UZ Express Січ Sky Express Чумак Аерошатл Либідь Голосування триватиме до 11 листопада включно. Проголосувати за найкращу назву можна за посиланням тут.

Нагадаємо, що у четвер, 25 жовтня, з Києва до аеропорту "Бориспіль" вперше вирушив новий швидкісний поїзд. Проте повноцінне курсування експресу стартує з листопада.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту