Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Укрзалізниця боротиметься із крадіжками за допомогою дронів та тепловізорів

Укрзалізниця боротиметься із крадіжками за допомогою дронів та тепловізорів

, ,

В Укрзалізниці запровадили пілотний проект, в межах якого оснастили спецпідрозділ охорони автомобілями, тепловізорами та дронами

Про це повідомляє Центр траснспортних стратегій. 

З метою боротьби з розкраданням вантажів та залізничного обладнання працівникам охорони передали 7 позашляховиків, у кожному з яких є дрон та тепловізор. Це дозволить зменшити кількість випадків з розкрадання обладнання та вантажів не лише вдень, але й вночі.

Дрони будуть оснащені додатковим модулем освітлення і це дозволить його патрулювати у будь-яку пору доби. Дрони також матимуть гучномовець та маячок для роботи неподалік аеропортів.

Наразі пілотний проект реалізують в Одеській філії Укрзалізниці. У першому підрозділі спецохорони буде 57 осіб. Спецохоронців оснастили мобільними пунктами для чергування, у яких є ліжка, санвузли, вода, робоче місце та можливість приготувати їжу.

Зазначається, що наразі загальні збитки від крадіжок вантажів та залізничних шляхів в Укрзалізниці складають близько 6 млн грн щомісяця.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту