Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Українців просять не їхати до африканської країни через спалах смертельної хвороби

Українців просять не їхати до африканської країни через спалах смертельної хвороби

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Анголи у зв'язку із збільшенням кількості випадків захворювання на проказу.

Найбільш уражені цим захворюванням провінції Анголи: Луанда, Уамбо, Маланж, Квандо Кубанго, Бенгела, Бенгу, Біе, Мошіку.

  Проказа – що це? Хронічне інфекційне захворювання, зазвичай вражає шкіру і периферичні нерви. За даними Міністерства охорони здоров’я Анголи, на кінець січня 2019 року в країні, яка входить до списку 22 країн з найбільш високим показником на проказу, зафіксовано 618 нових випадків цього захворювання.

А громадянам України, які вже перебувають в Анголі, радять дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади та медичних служб. У випадку виникнення симптомів захворювання, громадянам України потрібно невідкладно звернутися до медичної установи для отримання необхідної допомоги.

  Проказа – симптоми При лепроматозній проказі з'являються великі і симетричні ураження шкіри у вигляді плям, бляшок і вузлів з щільним опуклим центром і розпливчастими кордонами. Через потовщення шкіри поступово формуються каліцтва.

При туберкулоїдній проказі формується пігментовані плями з чіткими контурами і зниженою шкірної чутливістю. Потім пляма збільшується, краї піднімаються. Центральна частина, навпаки, западає і атрофується.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту