Сьогодні
Вівторок 17 Липня 2018

Українці зможуть замовити довідку про відсутність судимості онлайн

Міністерство внутрішніх справ запустило новий онлайн-сервіс для отримання довідки про відсутність судимості.

Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Послуга, яка забирала десятки годин, була "розсадником" корупції, викликала злість і обурення, нині трансформована в 2 кліки і посмішку на вашому обличчі", – написав Аваков.

Замовити послугу можна буде абсолютно безкоштовно й цілодобово.

Читайте також: Як не застрягнути у чергах на кордоні: з’явився корисний онлайн-сервіс

"Довідка про відсутність судимості – документ, за яким знемагали в чергах, вишукували будь-які "зв'язки" для прискорення отримання заповітного підпису невловимого начальника і "дякували" купі міліцейських чиновників! Але при цьому, це вкрай важливий документ, який неможливо просто скасувати", – додав міністр і наголосив, що такий документ щорічно отримують 800 тисяч громадян.

Аваков розповів, що отримати готову довідку можна в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця реєстрації (сьогодні працюють 153 СЦ по всій країні).

Читайте на УкропNews: Террористы накрыли жилые кварталы Марьинки минометным огнем

Також очільник МВС надав покрокову інструкцію:

Заходите на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua, вибираєте спосіб зареєструватися, скориставшись електронним цифровим підписом або IDBank. (Клік 1).

Далі заповнити електронну форму, вказавши, в якому із сервісних центрів МВС (зі списку) вам зручно забрати готову довідку. (Клік 2)

Відправляєте форму.

Все, ваша заявка обробляється та формується в автоматичному режимі. Потім ви отримуєте повідомлення на електронну пошту, що документ готовий, приїжджаєте і забираєте.

Жителі сільської місцевості можуть отримати довідку про відсутність судимості в мобільному Сервісному центрі, який обслуговує їхній район.

МВД ВВОДИТ НОВЫЙ ОНЛАЙН_СЕРВИС: заказ Справки об отсутствии судимости - БЕСПЛАТНО И В РЕЖИМЕ 24/7 Услуга, которая отн...

Читайте також на УкропНьюс: Ситуація в зоні АТО: бойовики підозріло стихли

Опубліковано Arsen Avakov 25 вересня 2017 р.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту