Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Українці назвали кандидатів у президенти, найбільш цікавих для Росії

Українці назвали кандидатів у президенти, найбільш цікавих для Росії

, , ? , , - "", , ,

За даними опитування, у разі, якби вибори президента України відбулися цієї неділі, перемогу б здобула Юлія Тимошенко, серед ймовірних переможців у парламент - партія "Батьківщина", а серед політиків, в яких найбільше зацікавлена Росія, перемагає Юрій Бойко

Такі дані опитування оприлюднив КМІС, Центр Разумкова та СОЦИС.

Як зазначається, серед тих українців, які готові іти на вибори, за лідера "Батьківщини" - проголосували б 11% опитаних, за чинного президента Петра Порошенка віддали б свої голоси 7,1%, третє місце ймовірного перможця посідає шоумен Володимир Зеленський - 6,7%.

Крім того, в українців запитали, хто, на їхню думку, із запропонованих кандидатів переможе. Згідно з даними опитування, у п'ятірку ймовірних переможців також увійшли Юлiя Тимошенко (15,4%), Петро Порошенко (13,4%), Володимир Зеленський (3,8%), Юрiй Бойко (3,6%) та Анатолiй Гриценко (3,3%).

По кожному з політиків, скажіть, будь ласка, наскільки зацікавлена Росія?

В рейтингу тих кандидатів у президенти, в кому найбільше зацікавлена Росія, окрім лідера "Опоблоку" Юрія Бойка (46,5%), в першу трійку потрапили також лідер партії  "За життя" Вадим Рабінович (37,9%) та лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко (28,4%).

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі?

У парламент, згідно з даними опитування, першою трійкою пройшли б ВО "Батькiвщина" (12,5%), Партiя "Слуга Народу" Зеленського (8,6%)та "Громадянська позицiя" Гриценка (6,9%).

При цьому зазначається, що похибка опитування становить 1 %. А 27,5% опитаних взагалі не знають, за кого голосуватимуть або відмовилися брати участь в опитуванні. Крім того, серед названих кандидатів ані Зеленський, ані Вакарчук про готовність іти в президенти не заявляли.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту