Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Український поліцейський підкорив світові змагання IRONMAN

Український поліцейський підкорив світові змагання IRONMAN

Поліцейський з Дніпра Святослав Цветков став першим у світових змаганнях IRONMAN, що відбулись в Туреччині.

Про це йдеться на Facebook-сторінці поліції Дніпропетровської області.

Поліцейський проплив майже два кілометри у Середземному морі, потім проїхав ще майже сотню на велосипеді, після чого ще й пробіг двадцятикілометрову відстань. І все це без відпочинку – за майже чотири години.

Він став кращим серед 1700 спортсменів з різних країн світу. Святослав Цветков – старший інспектор тренінгового центру МВС. Він багаторазовий призер кубків Європи з тріатлону, чемпіон України з офіцерського триборства.

Щодня на роботі він тренується сам і вчить майбутніх правоохоронців тактиці самозахисту, вогневій підготоці, прицільній стрільбі та мотивує поліцейських займатися спортом. 

Що таке змагання IRONMAN?IRONMAN – серія змагань з тріатлону на довгу дистанцію, що проводиться Всесвітньою корпорацією тріатлону (WTC). Кожна настпуна гонка серії складається з трьох етапів, які проводять у такому порядку і без перерев: заплив, заїзд на велосипеді і марафонський забіг. Тріатлон IRONMAN вважається одним з найбільш складних одноденних змагань в світі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту