Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Українські захисники знялись з безпритульними собаками, аби врятувати їм життя: милі фото

Чотирилапі та військові в об’єктиві. У Львові учасники Операції об'єднаних сил взяли участь у фотосесії "Вірні назавжди". Спочатку вони знайомилися із безпритульними собаками, а після прогулянки позували на камеру. Світлини прикрасять настінний календар-2019, а гроші з його продажу скерують на створення банку крові для тварин.

Наприклад, знайомство добровольця Назарія з безпородним Роккі почалось з короткої прогулянки, аби песик звик до свого тимчасового господаря. Коли настав час робити фото, без корму собака на зйомку не погоджувався.

"Він мені сподобався. Він тут новий... Помітно, що такий розгублений у тій клітці. Собаки – це частина нашого життя також", – прокоментував участь у проекті доброволець Назарій Дубик.

військові лкп лев собаки Знайомтсво Роккі з добровольцем Назарієм
Просто собака на зйомку не погоджувався, йому потрібен був корм

А от хаскі Рей одразу стрибає на руки військової Лесі, яка воювала в "Айдарі". Припрошувати його до портрета довго не доводиться. "Я заходила вчора на ЛКП "Лев", побачила цього вовкодава і подумала: "Ну добре". Характер – то саме: і шалена, і весела, і слухняна, і непосидюча", – розповіла Олеся Котлярова, яка служила в "Айдарі".

військові лкп лев собаки Хаскі Рей та бійчиня "Айдару"лкп лев акція військові і собаки Олеся відразу вподобала собаку, коли побачила

Спіймати емоції героїв фотосесії було непросто, але фотографиня Марта Сирко зізналася, що портрети вийшли все одно дуже гарними та емоційними.

лкп лев військові собаки Чорно-білі фото прикрашатимуть благодійний календар

Чорно-білі світлини військових та чотирилапих прикрасять настінний календар на наступний рік. Гроші, які отримають з продажу календаря, передадуть на створення банку крові для тварин. Щомісяця переливання потребує троє-шестеро собак. 

Вже закуплено перше обладнання – це є мікроскоп професійний, який можна використовувати в дослідженні крові, чи здорова тварина є донором. Ще тут будуть стояти холодильне, центрифуги. І так ми зможемо рятувати не лише тварин Львова, а й усієї Західної України, – зазначила директорка ЛКП "Лев" Оксана Кошак.

Настінний календар із фото військових та собак презентують у листопаді. Після цього його запустять у продаж. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту