Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Українські військові: затримані двоє чоловіків, які збирали розвіддані для бойовиків

Українські військові: затримані двоє чоловіків, які збирали розвіддані для бойовиків

Українські військові з оперативно-тактичного угруповання «Північ» увечері 23 червня повідомили, що затримали двох чоловіків, які збирали розвідувальні дані для підтримуваних Росією бойовиків. «Виявилося, що затримані мали проблеми із законом, а один із них і на теперішній час перебуває у розшуку на території України.

Українські військові з оперативно-тактичного угруповання «Північ» увечері 23 червня повідомили, що затримали двох чоловіків, які збирали розвідувальні дані для підтримуваних Росією бойовиків.

«Виявилося, що затримані мали проблеми із законом, а один із них і на теперішній час перебуває у розшуку на території України. Під час огляду особистих речей отримані беззаперечні докази, що затримані збирають розвідувальні відомості про військових Збройних сил України на користь російсько-окупаційних військ», – повідомило оперативне командування «Північ» у Facebook.

Військові зазначили, що передали затриманих правоохоронцям.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати лише російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 тисяч людей.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту