Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Українські охоронці перемогли на чемпіонаті світу Bodyguard-2018

Українські охоронці перемогли на чемпіонаті світу Bodyguard-2018

Команда Управління державної охорони України, яка стала переможцем ІХ Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2018, що проходив 22 – 24 вересня у Грузії, сьогодні повертається до України.

Про це сайту 24 каналу повідомили у прес-службі Управління державної охорони України.

За перемогу й звання чемпіонів змагались найкращі тілоохоронці з 10 країн світу – України, Німеччини, Білорусі, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії, Китаю, Казахстану та Йорданії.

Повідомляється, що за результатами боротьби обидві команди, які представляли Управління державної охорони України, потрапили до четвірки лідерів. Перше місце завоювала збірна команда УДО України, третє місце розділили між собою служба безпеки Президента УДО України та команда Грузії, які поступились лише кількома балами команді Молдови з її другим місцем.

Кадр зі змагання тілоохоронців

У перший день змагань, 22 вересня, учасники долали смугу перешкод на автомобілі, демонстрували навики володіння технікою і тактикою пішого супроводження охоронюваної особи, а також виконання прийомів рукопашного бою.

Співробітник Управління державної охорони України

Наступного дня тілоохоронці визначали кращих у стрільбі під час пішого супроводження охоронюваної особи, швидкісній стрільбі з різних положень і з автомобіля під час руху, а також змагалися у виявленні вибухонебезпечних предметів у транспортному засобі. 24 вересня, на завершальному етапі боротьби, команди змагалися в наданні першої медичної допомоги охоронюваній особі та її евакуації.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту