Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Українське фентезі «Сторожова застава» покажуть на Шанхайському кінофестивалі

Українське фентезі «Сторожова застава» покажуть на Шанхайському кінофестивалі

Український фільм-фентезі «Сторожова застава» покажуть на Шанхайському міжнародному кінофестивалі, який пройде з 16 до 25 червня, повідомляє прес-служба Держкіно. Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week.

Український фільм-фентезі «Сторожова застава» покажуть на Шанхайському міжнародному кінофестивалі, який пройде з 16 до 25 червня, повідомляє прес-служба Держкіно.

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week. Загалом заплановано п’ять показів українського фільму.

Стрічка «Сторожова застава» режисера Юрія Ковальова вийшла у широкий український прокат у жовтні минулого року і стала одним з лідерів за касовими зборами серед українських стрічок.

У січні кінокомпанія Kinorob, яка займалася виробництвом стрічки, повідомила, що права на «Сторожову заставу» продали в 19 країн.

Фільм-фентезі «Сторожова застава» розповідає про пригоди сучасного школяра, який через магічний портал потрапляє з нашого часу на тисячу років назад, стає свідком і учасником героїчних подій.

Його зняли за однойменною повістю-легендою українського дитячого письменника, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка і премії імені Лесі Українки Володимира Рутківського.

Читайте також: 2017-й став роком ренесансу української культури

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту