Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Українська збірна з біатлону не поїде на змагання в Росію: чи підтримуєте ви рішення?

Українська збірна з біатлону не поїде на змагання в Росію: чи підтримуєте ви рішення?

Збірна України з біатлону не братиме участі у 9-му етапі Кубка світу, що пройде в російській Тюмені. Відповідне рішення прийняли 13 березня міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

Як розповів міністр Жданов, таке рішення прийняли, "бо йдеться про країну-агресора, країну, яка систематично нехтує міжнародним законодавством, в тому числі у сфері спорту, не дотримується антидопінгових правил".

Раніше про бойкот етапу Кубка світу у Росії заявили Федерації біатлону США, Канади та Чехії. Усе через допінгові скандали.

А як вважаєте ви, варто було відмовлятися від участі у змаганнях в Росії чи все ж переступити через принципи і дати спортсменам право самим вирішувати?

(function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement('script'); _pla.type = 'text/javascript'; _pla.src = 'https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js?v2?v2?v2?v2'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })();

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту