Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Українська влада відремонтує пункти пропуску "Каланчак" і "Чонгар"

Українська влада відремонтує пункти пропуску "Каланчак" і "Чонгар"

"" "",

Україна до кінця року відремонтує пункти пропуску "Каланчак" і "Чонгар", що на межі з анексованим Росією Кримом

Про це під час Херсонського міжнародного економічного форуму повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, передають "Крим.Реалії".

За його словами, Інститут Служби безпеки України вже розробив план реконструкції КПВВ, на проект витрачено два мільйона гривень. Кабмін виділив на будівництво 105 млн гривень з резервного фонду.

Лавренюк зазначив, що КПВВ побудують до кінця листопада-початку грудня 2018 року.

"Ми будуємо з нуля. Ті контрольні пункти в'їзду-виїзду, які зараз є, не відповідають умовам і реаліям, які потрібні сьогодні під час перетину людьми тимчасового адміністративного кордону, під час несення служби правоохоронцями і спецслужбами. Немає елементарних людських умов, санітарних зон. У нас в планах - зробити тимчасові споруди, якісні зони та сервіси для людей", - розповів заступник міністра.

У рамках реконструкції в КПВВ з'явиться офіційна автостанція.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту