Сьогодні
П'ятниця 25 Трав 2018

Україна точно стане членом НАТО, - Яценюк

Арсеній Яценюк висловив впевненість, що Україна досягне своєї мети і стане членом Альянсу Про це повідомляє прес-служба "Народного фронту". 

«Головна мета моєї країни - стати членом НАТО. Сьогодні українське військо захищає не тільки територіальну цілісність України - ми захищаємо кордони країн-членів НАТО», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в інтерв’ю телеканалу CBC у ході робочого візиту до Канади.

Очікую, що питання України буде піднято на саміті Великої сімки, і ми покладаємося на ваш уряд, вашого прем’єр-міністра, міністра закордонних справ у підтримці українського народу», - додав він.

Арсеній Яценюк наголосив, що «Росія постійно звинувачує НАТО в тому, що воно практично несе загрозу Росії». «Але загроза вільному світу - це Російська Федерація. Вони незаконно анексували Крим, направили свої війська в Донецьк і Луганськ в моїй країні. І президент Путін вчинив міжнародний злочин», - підкреслив лідер «Народного фронту».

Відповідаючи на запитання журналіста, який меседж від прем’єр-міністра Канади Україна хотіла б почути на саміті НАТО, Арсеній Яценюк сказав: «Основний меседж - що Росія несе загрозу вільному світові, країнам-членам НАТО і насамперед моїй країні».

Читайте також на УкропНьюс: Яценюк в Канаде: Главная цель моей страны - стать членом НАТО

«Вони вторглися в Грузію, і світ був глухий до слів президента Путіна. Чесно кажучи, після 2008-го ми не винесли жодних уроків - що Путін піде далі і далі. Єдина мова, яку він розуміє,  - це мова сили. Мова єдності і дотримання своїх принципів. Принципів демократії, прав та свобод», - зазначив лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк висловив впевненість, що Україна досягне своєї мети і стане членом Альянсу: «Ми дуже реалістичні. Це не відбудеться сьогодні, чи завтра вранці, чи під час наступного саміту НАТО. Але це точно відбудеться».

«Хтось може сказати, що ми видаємо бажане за дійсне. Але нагадаю, що коли президент Рейган сказав «знесіть цю стіну», цю стіну реально знесли. Ніхто не вірив, що балтійські країни стануть членами НАТО, але це відбулося. Ніхто не вірив, що Польща стане членом ЄС - і це відбулося.

І я ціную роль Канади та вашого уряду. І знову-таки, сподіваюся, що ваш уряд підніме українське питання, і воно буде на радарах НАТО і Великої вісімки», - додав він.

Лідер «Народного фронту» високо оцінив чітку позицію уряду Канади у питанні необхідності відновлення територіальної цілісності України, а також подякував за підтримку в процесі навчань українських військових.

Читайте на УкропNews: У Києві сотні людей вшанували пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу

«Що необхідно українському війську, аби стати більш ефективним і щоб українська армія могла більше взаємодіяти з арміями країн-членів НАТО? Оборонювальна зброя і тренувальна місія, яка була започаткована вашим урядом кілька років тому… Ми висловлюємо вдячність вашим чоловікам і жінкам в уніформах, які тренують українських солдатів», - сказав він.

Водночас Арсеній Яценюк висловив сподівання, що відповідна військова тренувальна місія буде продовжена: «Ми спираємося на вашу підтримку, і ми її отримуємо. Ми очікуємо, що ця місія буде продовжена і навіть розширена».

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Четвер, 24 Трав

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту