Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Україна не питатиме дозволу щодо вступу в НАТО – Порошенко

Україна не питатиме дозволу щодо вступу в НАТО – Порошенко

Президент України Петро Порошенко називає важливим запевнення НАТО у збереженні «відчинених дверей» для України і Грузії і наголошує, що Київ не питатиме чийогось дозволу з приводу вступу в альянс. Про це президент сказав 12 липня в Брюсселі, де відбувається саміт НАТО.

Президент України Петро Порошенко називає важливим запевнення НАТО у збереженні «відчинених дверей» для України і Грузії і наголошує, що Київ не питатиме чийогось дозволу з приводу вступу в альянс. Про це президент сказав 12 липня в Брюсселі, де відбувається саміт НАТО.

«Це надзвичайно важливо, що заява саміту підтвердила, що двері НАТО відкриті для України, що двері НАТО відкриті для Грузії. Ми віддані модернізації країни в інституційному, політичному, економічному вимірах, щоби спільними зусиллями побудувати успішну, заможну і стійку Україну. Це абсолютно найкраща відповідь на російську агресію і російську пропаганду. Інтеграція до ЄС і НАТО є абсолютним пріоритетом моєї зовнішньої політики як президента України і зовнішньої політики моєї країни», – сказав Порошенко.

Читайте також: Саміт у Брюсселі: майбутнє членство України в НАТО залишається в силі

Він виступив зі спільною заявою з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом перед початком засідання Північноатлантичної ради за участю України і Грузії.

Президент нагадав, що вступ у НАТО має підтримку українського народу, тому він має намір «зафіксувати стратегічний курс на трансатлантичну інтеграцію в Конституції України».

«Хоча б тому, щоб не було якогось шляху назад. Ми вважаємо, що двері альянсу мають залишатись відкритими для України, яка поділяє спільні цінності з НАТО, і що вона стане союзником коли буде готова. Ми не питаємо дозволу ні від кого – чи ставати членом, чи ні. Це суверенний вибір українського народу», – додав Порошенко.

Три блоки питань Порошенка до НАТО – відео Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Три блоки питань Порошенка до НАТО – відео Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px     The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:01:05 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 3,2MB 360p | 5,5MB 720p | 12,3MB 1080p | 28,6MB В оприлюдненій 11 липня підсумковій декларації саміту НАТО, який триває у Брюсселі, Північноатлантичний альянс наголосив, що рішення Бухарестського саміту щодо того, що одного дня Україна стане членом НАТО, залишаються чинними.

28 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що розглядає можливість прописати в Конституції прагнення України вступити до ЄС і НАТО.

За його словами, прагнення до членства в Євросоюзі та НАТО можна будо б зафіксувати в преамбулі до Конституції, для чого достатньо підтримки двох третин конституційного складу Верховної Ради.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту