Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Україна чекає від Конгресу США визнання Голодомору геноцидом

Україна чекає від Конгресу США визнання Голодомору геноцидом

1932-1933

Україна чекає від США рішення комітету Конгресу про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до США, повідомляє прес-служба голови держави.

При цьому Порошенко подякував лідерам української громади у США за роботу для визнання 12 штатами на місцевому рівні Голодомору геноцидом українців.

"Я дуже дякую кожному з вас, хто доклав величезних зусиль для того, щоб 12 штатів на місцевому рівні визнали цю нашу трагедію геноцидом. Але ми не зупинимось і зараз ми чекаємо на рівні комітету Конгресу рішення Конгресу США про визнання Голодомору геноцидом", - сказав Порошенко.

Президент також особливо подякував Українському конгресовому комітету Америки за кроки у цьому напрямку.

"Ми маємо говорити правду. Правду про Голодомор. Бо страшний відбиток залишили в українській душі жахливі події 1932-1933 років. Він, Голодомор став синонімом небаченої людської трагедії", - наголосив Порошенко.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту