Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

У цін на бензин зараз хороша тенденція до зниження, – експерт

У цін на бензин зараз хороша тенденція до зниження, – експерт

Бензин в Україні може подешевшати за умови, що ціни не зростуть на зовнішньому ринку і гривня буде стабільною.

Про це у коментарі 24 каналу сказав експерт паливного ринку Леонід Косянчук.

Він відзначив, що вже більше тижня йде подешевшання нафти на зовнішньому ринку. І гривня не дуже падає. Тож потужні мережі вже відреагували на таку ситуацію – і на почали знижувати ціну на бензин. 

Ринок уже відреагував і зламав той стереотип, що коли нафта у світі зростає – і у нас дорожчає, а коли у світі дешевшає – то у нас бензин не дешевшає. Насправді дешевшає, – відзначив експерт.

За словами Косянчука якщо тенденція щодо зниження цін на зовнішньому ринку збережеться і гривня не дорожчатиме –  бензин в Україні не лише не подорожчає, а може навіть подешевшати. 

Нагадаємо, на початку осені цього року відбулося суттєве подорожчання бензину в Україні – на 3 гривні за літр за два місяці. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту