Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

У схемі продажу титанової продукції, яка розорила Україну на мільйони, знайшли російській слід

У схемі продажу титанової продукції, яка розорила Україну на мільйони, знайшли російській слід

Корупційна схема "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії" продажем титанової продукції розорила Україну на понад 300 мільйонів гривень. Та це ще не все – Національне антикорупційне бюро провело розслідування та знайшло у схемі російській слід.

Про це розповіла детектив НАБУ Олена у прямому ефірі 24 каналу.

За словами детектива НАБУ, керівники ОГХК не тільки готувалися приватизувати підприємство на свою користь, а й торгували з Росією.

НАБУ дослідило, що це підприємство дійсно постачало сировину на окуповані території України, а також через австрійського посередника продавала титанову продукцію російським компаніям, що виготовляють матеріали для армії РФ, – відповіла вона.

Детектив НАБУ розповіла, що в ході розслідування стало відомо, що керівники готували цю приватизацію на свою користь, це було зафіксовано в ході телефонних розмов. Як тільки детективи оголосили підозру фігурантам справи ОГХК (ПАТ "Об’єднаної гірничо-хімічної компанії"), одразу почали з’являтися звинувачення в тому, що НАБУ нібито зриває приватизацію цього підприємства. 

Такі звинувачення у зриві приватизації – це стала українська традиція. Насправді ОГХК була створена у вигляді державного підприємства, а у 2016 році перетворилося на публічно акціонерне товариство, тому процедуру приватизації перенесли і вона триває досі, – запевнила детектив НАБУ.

І додала, що адвокати також говорили про нібито спроби збанкрутувати це підприємство. Начебто розслідування НАБУ сприяло тому, що підприємство було фактично зруйноване. Тому співробітники ОГХК писали листа Президенту України, щоб не допустити цього.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту