Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

У повітрі та під водою: Україна і США проведуть масштабні військові навчання в Чорному морі

У повітрі та під водою: Україна і США проведуть масштабні військові навчання в Чорному морі

У північно-західній частині Чорного моря пройдуть спільні українсько-американські навчання Sea Breeze-2019. Керівництво навчань наголошує, що цьогорічні українсько-американські маневри будуть дуже актуальними для учасників.

Міжнародні навчання відбудуться в північно-західній частині Чорного моря, повідомила прес-служба Міноборони України.

У понеділок, 11 лютого, в Одесі розпочалася конференція з планування навчань Sea Breeze-2019.

Протягом конференції ми маємо завершити уточнення навчальних завдань, опрацювання проекту сценарію та плану навчання, підготовку штабу керівництва до планування операцій щодо стандартів НАТО, – розповіли у міністерстві.

Там також додали, що головною перевагою навчань буде масштабність та унікальний формат проведення маневрів. 

"Військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання за стандартами НАТО де тільки це можливо — на морі, суходолі, у повітрі та під водою", – йдеться у повідомленні.

Що таке Sea Breeze?Це багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України з 1997 року відповідно до "Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових взаємин" між Міноборони США та Міноборони України від 1993 року. Організаторами навчань є Україна і США.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту