Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

У мережі хвилю обурення викликав російський священик, який стріляв з автомата: відеофакт

У мережі хвилю обурення викликав російський священик, який стріляв з автомата: відеофакт

У мережі опубліковане відео, на якому зафіксований факт, як російський православний священик тримає в руках зброю, очевидно – автомат, і згодом починає стріляти в небо. Ця подія викликала обурення у користувачів соціальних мереж.

Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook розмістив журналіст Олександр Твєрской.

"Священик РПЦ проводить молебень за мир у всьому світі. Нічого незвичайного", – підписав відео журналіст.

Зазначимо, на відео видно, що священнослужитель при цьому був одягнений у рясу та щиро усміхався після того, як випустив автоматну чергу.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту