Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

У курортних зонах Миколаєва небезпечно відпочивати: відома причина

У курортних зонах Миколаєва небезпечно відпочивати: відома причина

Міська влада Миколаєва попередила жителів обласного центру та його гостей про небезпеку, яка чатує у водоймах та на пляжах міста. Лабораторні аналізи річкових вод показали перевищення санітарної норми кишкової палички у місцевих водоймах.

Про це інформує прес-центр міської ради Миколаєва.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на пляжі "Чайка" в Корабельному районі та в районі Яхт-клубу норматив перевищений більш ніж удвічі, а в районі зони відпочинку "Намив" – майже в 5 тисяч разів.

Фахівці рекомендують місцевим мешканцям та гостям міста на деякий час утриматися від купання у водоймах.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту