Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

У чемпіона світу з боксу відібрали титул через допінг

У чемпіона світу з боксу відібрали титул через допінг

Британського боксера Біллі Джо Сондерса позбавили титулу чемпіона світу за вживання допінгу Про це повідомляє BoxingScenе. В організмі Сондерса був виявлений оксілофрін.

Британського боксера Біллі Джо Сондерса позбавили титулу чемпіона світу за вживання допінгу

Про це повідомляє BoxingScenе.

В організмі Сондерса був виявлений оксілофрін. За правилами Британського антидопінгового агентства (UKAD), заборонено, щоб речовина перебувала в організмі в момент бою, а згідно з нормами Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) її взагалі не можна використовувати.

Тепер за чемпіонський пояс WBO у середній вазі (до 72,6 кг) позмагаються американець Деметріус Андраде та представник Намібії Уолтер Каутондоква. Раніше британець повинен був вийти в ринг саме проти Андраде.

Команда Сондерса намагалася виправдати боксера, заявивши, що засіб потрапив в організм через спрей для носа, однак цього виявилося недостатньо.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту