Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

У Запоріжжі СБУ перевіряє законність розміщення портретів убивці Коновальця

У Запоріжжі СБУ перевіряє законність розміщення портретів убивці Коновальця

Працівники управління СБУ в Запорізькій області проводять перевірку щодо розміщення в Запоріжжі біг-бордів із зображенням діяча радянських спецслужб Павла Судоплатова. «Встановлюються правові підстави розміщення, встановлюємо, хто замовник, чий біг-борд.

Працівники управління СБУ в Запорізькій області проводять перевірку щодо розміщення в Запоріжжі біг-бордів із зображенням діяча радянських спецслужб Павла Судоплатова.

«Встановлюються правові підстави розміщення, встановлюємо, хто замовник, чий біг-борд. Перевірка проводиться. На її підставі будуть вжиті відповідні заходи», – повідомив речник управління СБУ в Запорізькій області Сергій Левченко.

Інформацію про розміщення в Запоріжжі бордів з портретом Павла Судоплатова та написом російською мовою «111 років. Боротьба триває» оприлюднили в соцмережах 12 липня запорізькі активісти.

Наразі прізвище Судоплатова відсутнє у розміщеному на сайті Українського інституту національної пам’яті списку осіб, які підпадають під закон про декомунізацію. Втім, на сайті інституту зазначено, що перелік не є вичерпним і складений для зручності місцевих громад, які обирають нові імена комуністичним вулицям згідно із законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»; співробітники Українського інституту національної пам’яті продовжують і надалі працювати над списком осіб, які підпадають під закон про декомунізацію.

Павло Судоплатов (1907–1996) – співробітник ГПУ-НКВС. Брав участь у розробці та виконанні гучних політичних убивств, організованих радянськими спецслужбами, зокрема причетний до вбивства Євгена Коновальця, учасник замаху на Льва Троцького тощо.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту