Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

У Замбії почались вуличні заворушення через "холерні" обмеження: 55 затриманих

У Замбії почались вуличні заворушення через "холерні" обмеження: 55 затриманих

Щоб зупинити розповсюдження інфекції, влада ввела певні обмеження на вуличну торгівлю. Це викликало хвилю обурення серед місцевого населення.

Внаслідок стрімкого поширення епідемії холери, влада Замбії заборонила вуличну торгівлю і публічні зібрання, пише Reuters. Це спричинило стихійні заворушення, які почались після запровадження комендантської години й заборони на вуличну торгівлю в густонаселеному районі Каньяма.

Протестувальники розбили вікна в місцевому поліцейському відділку, спалили службову машину і кілька годин закидали камінням правоохоронців.

Поліції довелось застосувати проти учасників заворушень силу, зокрема у хід пішов сльозогінний газ. У результаті, поліція заарештувала 55 учасників протесту в столиці країни Лусаці. Також постраждав 1 правоохоронець.

Епідемія холери в Замбії почалася в жовтні і від неї вже загинули 70 осіб. Влада заборонила вуличну торгівлю і публічні зібрання, щоб зупинити поширення інфекції.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту